miasto

Ostatnio dodane

Jednym z zabiegów na poprawienie stanu skóry jest fotoodmładzanie laserowe, wielokrotnie przeprowadzane po usunięciu tatuażu

Tatuaż
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wielu ludzi będąc nastolatkiem decyduje się na tatuaże, których w późniejszym czasie żałują i wyszukują metod na ich zmienienie czy też usunięcie. To samo dotyczy piercingu, który nie jest pozytywnie odbierany w kilku miejscach. Ludzie przeważnie decydują się na usunięcie tatuażu ze względu na pragnienie dostania się do pracy w miejscu, gdzie nie są one przyjmowane.

Zapomniane artykuły higieniczne

pumeks
Author: Ivana Sokolović
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze czasy da się zaliczyć do wyjątkowo higienicznych gadżetów oraz preparatów, które stosuje do codziennej higieny, jednak czasem w pogoni za nowinkami zapominamy o tych kompletnie podstawowych.


Dzisiaj praktycznie każda kobieta nie potrafi sobie wyobrazić wychodzenia z domu bez kompletnego make-upu, panowie codziennie stosują antyperspirantów, w każdej kobiecej torbie odnaleźć można gadżety, jakie służą do poprawienia wyglądu podczas pobytu poza domem, każdego dnia albo dwa razy na dzień kąpiemy się - można bardzo długo wymieniać wszelakie zabiegi higieniczne, którym poddajemy ciało.