Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Jak oprogramowanie typu ERP może się przyczynić do zmniejszenia ilości segregatorów w wielu firmach.

Ostatnio dodane

W dużej ilości firm można do dnia dzisiejszego zobaczyć wielkie segregatory, w których są przechowywane wszystkie wystawione dokumenty. Jeżeli firma należy do większych, to i samych dokumentów będzie dość dużo, czasami trzeba przeznaczyć na nie sporo cennej powierzchni.

księgowa
Author: NATO E-3A Component
Source: http://www.flickr.com
Lecz w chwili obecnej nie jest to już konieczne, bo w ostatnim czasie regulacje prawne zaczęły dopasowywać się do współczesnych możliwości technologicznych i cyfrowa ewidencja przy spełnieniu kilku warunków będzie jak najbardziej możliwa i dopuszczalna. Oczywiście będzie również dużo bardziej wygodna, bo z archiwum firmowego bez problemów mogą zniknąć najróżniejsze pudła z raportami, rachunkami i fakturami. Oczywiście przejście na archiwizację elektroniczną wiązać się będzie z koniecznością wdrożenia jakiegoś systemu i przeprowadzenia zmian organizacyjnych w firmie. Wiążą się z tym jakieś koszty, lecz zalety tego typu rozwiązania są tak duże, że w szybkim tempie poniesione wydatki się zwrócą, a firma zacznie pracować efektywniej i wydajniej.

Obecnie większość nowoczesnego oprogramowania typu ERP pozwala na prowadzenie pełnej archiwizacji dokumentów pod postacią cyfrową.faktury online
Author: encuentroedublogs
Source: http://www.flickr.com
Jest więc możliwa pełna obsługa faktur w postaci elektronicznej, łącznie z wysyłaniem ich do klientów przy pomocy poczty elektronicznej, i przesyłanie wszystkich deklaracji do odpowiednich urzędów. Dzięki temu, że wszystkie kopie dokumentów dostępne są z poziomu programu, to nie będzie trzeba ich drukować za każdym razem i trzymać w segregatorach.

Czy ten tekst uważasz za wartościowy? Jeśli tak, to wejdź oraz przeczytaj więcej tutaj (http://www.normbud.pl/kategorie/technika-ppoz/hydranty-wewnetrzne/zawor-hydrantu-52/) - znajdujące się tu kwestie odpowiedzą na wszystkie Twoje zapytania.

Dla celów podatkowych powinno wystarczyć, jeżeli kopia tych wydruków będzie przechowywana na dysku lub płycie CD, a w przypadku kontroli szybko można będzie do tych danych sięgnąć. Spora część programów pozwala również na rejestrację i archiwizację wszystkich dokumentów jakie się pojawiają w firmie, czy to będą faktury - obieg faktur zakupowe, zamówienia, czy przykładowo oferty. Przez to, że zostają one trzymane w formie cyfrowej, to dostęp do nich jest dużo prostszy, oprócz tego ma się większą kontrolę nad tym, kto i kiedy realizował na nich jakieś działania.