naturalne piękno

Ostatnio dodane

Przyczyny tworzenia się odcisków stóp nazywanych modzelami, w jaki sposób można im zapobiec

stopy
Author: Lioven
Source: Lioven
Niewłaściwie wybrane, zbyt wąskie albo za małe buty, a także używanie wyższych obcasów mogą spowodować ciągły nacisk i ocieranie powierzchni stóp. Taki nacisk może spowodować, że skóra na nogach zaczyna obumierać i tworzy gruba warstwa zrogowaciałego naskórka. Nie łuszczy się on naturalnie, tylko powoli narasta, tworząc coraz grubszą warstwę, w pewnym momencie zaczynającą mocno doskwierać danej osobie. Takie odciski nazywane są zwyczajowo modzelami, nie są one w żadnym stopniu spowodowane wirusem albo bakterią, więc nie można się zarazić nimi.

Trendy tatuaż może zrobić sobie każdy młody człowiek i to nawet w czasie wakacji nad Morzem Bałtyckim

tatuaż artystyczny
Author: Fotolia.com
Source: fotolia.com
Starsze osoby będą uważać tatuaż za kompletnie niepotrzebną, a przy tym ohydną dekorację ciała. Odmiennie sądzi młode pokolenie. Otóż nastolatkowie pragną upodabniać się prezencją do swoich idoli, a oni nierzadko bywają gwiazdorami z ciałem aż ciemnym od tatuaży. Sama tradycja upiększania powłok skórnych sięga czasów starożytnych, lecz z upływem wieków wcale nie straciła na życzliwości, jaką obdarza ją ludzkość.

Jakimi metodami dzisiejsza medycyna pomaga kobietom w poprawieniu wyglądu ich narządów intymnych

kobieta
Author: MichaelaPhotos.
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wiele osób coraz bardziej przykłada uwagę do jakości swojego życia, w tym także życiem erotycznym. Takie tematy jak orgazm albo rozkosz przestały być czymś wstydliwym, a stały się nieodzownym elementem partnerskich związków. Coraz większa ilość ludzi dba także o stronę fizyczną związaną z erotyzmem. I nie nie będzie tu tylko chodzić o dbanie o całość swojego ciała, lecz również o miejsca intymne.

Lampa do paznokci będzie przyspieszać cały proces

wyobrażenie - ubrania
Author: Katarzyna Matylla
Source: http://www.flickr.com
O ciało powinniśmy dobrze troszczyć się w calutkim jego zakresie, z tego powodu właśnie tak istotne będzie to, żebyśmy wiedzieli, z czego musimy tu skorzystać. Im dokładniej dobierzemy określone materiały, tym prędzej zauważymy efekty ich oddziaływania.

Kosmetyczka

Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W dzisiejszych czasach czas stałego pędu sprawia, że życie codzienne bywa nierzadko nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez negatywnego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie jedynie na psychice, ale też na urodzie. A wiadomo, że troska o piękną cerę to obecnie niezaprzeczalna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma niezwykły wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybrać?

Przeróżne zabiegi poprawiające wizerunek

wizyta u kosmetyczki
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach medycyna estetyczna oferuje całą gamę rozmaitych zabiegów korygujących wizerunek. Gwarantuje wszechstronną obsługę wspartą nowoczesnym wyposażeniem z najwyższej półki światowej, najodpowiedniejsze preparaty pielęgnacyjne, oraz profesjonalny personel.

Pages