skład

Ostatnio dodane

Jak wyleczyć trądzik młodzieńczy? Czy choroba ta odnosi się do tylko nastolatków?

trądzik
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Dużo ludzi w młodym wieku boryka się z niedoskonałościami skórnymi. Z czego to wynika? Przeważnie jest to rezultat nieodpowiedniej diety oraz zmian gospodarki hormonalnej. Leczenie trądziku młodzieńczego stało się niesamowicie męczące i długotrwałe. W zależności od typu skóry należy nabyć takowe produkty, jakie nie pogorszą jej kondycji.

Kremy naturalne korzystają tylko naturalne składniki

Kaczuszka
Author: Koen Van den Eeckhout
Source: http://www.flickr.com
Znacznie częściej wydajemy sobie sprawę, że to co zjadamy oraz z czego używamy, prezentuje duży wpływ na nasze ciało oraz samopoczucie. Przez to również coraz większym zainteresowaniem cieszą się kremy naturalne, do produkowania których używa się tylko naturalne preparaty oferowane przez naturę, a omija się wszelkie typy sztucznych ulepszaczy.

Sposoby na usunięcie cellulitu

wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma natomiast z tym niemały problem. Jak pokazują badania, niemalże co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli nagromadzającym się tłuszczem, który wygląda mało estetycznie.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy

źródło
Author: Stefano Montagner
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób poprawnie troszczyć się w swoją cerę?Aktualnie zauważa się modę na dosłownie wszystko, co w swojej nazwie zawiera określenie eko. Określenie to, obecne na opakowaniach wielu artykułów działa niezwykle zachęcająco na przyszłych klientów.


Większość z nas zapewne kojarzy je z produktami mającymi przede wszystkim zastosowanie w sektorze spożywczym, jednak obecnie trend na eko zaczyna rządzić również w Kosmetologii.

Twoje ręce wymagają odpowiedniej pielęgnacji, żeby miały szansę zachować piękny wygląd. Zatroszcz się o nie z preparatami świetnej jakości

krem do rąk
Author: Nirvana Melo
Source: http://www.flickr.com
Każdego dnia skóra dłoni bywa narażona na kontakt ze szkodliwymi czynnikami, które potrafią ją wysuszać i zniszczyć. To właśnie przez nie dłonie robią się nieprzyjemne w dotyku, spierzchnięte oraz zaczerwienione.