skład

Ostatnio dodane

Jak wyleczyć trądzik młodzieńczy? Czy choroba ta odnosi się do tylko nastolatków?

trądzik
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Gro osób w wieku nastoletnim ma kłopot z problemami skórnymi. Jaka jest tego przyczyna? Głównie jest to skutek ubogiej diety oraz wahań gospodarki hormonalnej. Leczenie trądziku młodzieńczego jest niesamowicie męczące i czasochłonne. W zależności od rodzaju cery trzeba dobrać takie produkty, które nie pogorszą jej stanu.

Kremy naturalne korzystają tylko naturalne składniki

Kaczuszka
Author: Koen Van den Eeckhout
Source: http://www.flickr.com
Coraz częściej wydajemy sobie sprawę, że to co jemy oraz z czego korzystamy, przedstawia spory wpływ na nasze ciało oraz samopoczucie. Dlatego też dużo większym zainteresowaniem radują się kremy naturalne, do wytwarzania których używa się wyłącznie naturalne preparaty oferowane przez naturę, a pomija się wszystkie typy chemicznych konserwantów.

Sposoby na usunięcie cellulitu

wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma natomiast z tym niemały problem. Jak pokazują badania, niemalże co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli nagromadzającym się tłuszczem, który wygląda mało estetycznie.

Naturalne kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy

źródło
Author: Stefano Montagner
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób poprawnie troszczyć się w swoją cerę?Aktualnie zauważa się modę na dosłownie wszystko, co w swojej nazwie zawiera określenie eko. Określenie to, obecne na opakowaniach wielu artykułów działa niezwykle zachęcająco na przyszłych klientów.


Większość z nas zapewne kojarzy je z produktami mającymi przede wszystkim zastosowanie w sektorze spożywczym, jednak obecnie trend na eko zaczyna rządzić również w Kosmetologii.

Twoje ręce wymagają odpowiedniej pielęgnacji, żeby miały szansę zachować piękny wygląd. Zatroszcz się o nie z preparatami świetnej jakości

krem do rąk
Author: Nirvana Melo
Source: http://www.flickr.com
Każdego dnia skóra dłoni bywa narażona na kontakt ze szkodliwymi czynnikami, które potrafią ją wysuszać i zniszczyć. To właśnie przez nie dłonie robią się nieprzyjemne w dotyku, spierzchnięte oraz zaczerwienione.