uroda i zdrowie

Ostatnio dodane

Sposoby na słabsze paznokcie. Jakie porady warto wypróbować, by wzmocnić paznokcie? Jakie rady warto wypróbować?

odzwierciedlenie - skóra
Author: Agência Brasil Fotografias
Source: http://www.flickr.com
Piękne i mocne paznokcie to coś do czego dąży sporo pań. Niestety, mimo szczerych chęci nie zawsze prezentują się najlepiej. Co zrobić, aby paznokcie prezentowały się ładnie?


Czasem pomaga wzmocnienie płytki paznokcia.

Sprawdzone akcesoria do pielęgnacji ciała oraz włosów

zadbana skóra twarzy
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Polacy bardzo chętnie sięgają po profesjonalne kosmetyki, w trosce o utrzymanie piękna swojej skóry bądź włosów. Poszczególne z nich są naprawdę bardzo skuteczne, pomagając w zwalczeniu poszczególnych problemów dermatologicznych. Warto zapoznać się z najlepszymi markami i kupić dla siebie właściwe propozycje.

Sposoby na usunięcie cellulitu

wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Gdy mają miejsce coraz cieplejsze dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma natomiast z tym spory problem. Jak wskazują badania, praktycznie co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli z nadmiarem tłuszczu, który wygląda bardzo nieestetycznie.

Olej kokosowy - zastosowanie w kuchni jak też kosmetyce

Olej kokosowy
Author: Phu Thlnh Co
Source: https://www.flickr.com
Olejek kokosowy odnalazł użycie zarówno w kuchni, jak też w kosmetyce dzięki swoim cechom uzdrawiającym i pielęgnacyjnym. Olej kokosowy jest najlepszym środkiem na odchudzanie. Pomaga bowiem pozbyć się otyłości (zwłaszcza tej brzusznej), albowiem nie odkłada się w formie niepotrzebnego tłuszczu, lecz jest wykorzystywany do wytwórczości energii. Sprawdź, jakie jeszcze właściwości posiada olej kokosowy.

Prezenty nabywaj „z głową”, kierując się preferencjami obdarowanego i czyniąc obdarowanej osobie najprawdziwszą przyjemność

Prezenty
Author: jenisrunning
Source: http://www.flickr.com
Kupowanie podarków – nawet dla bliskich osób – to w niektórych przypadkach bardzo trudna sprawa, która potrzebuje dokładnej analizy oraz dobrego planu. Tymczasem trafiony prezent najłatwiej będzie nabyć, kierując się zasadą, by nabywać artykuły zgodne z zainteresowaniami lub preferencjami osoby, dla której będą przeznaczone. Przez to bez wątpienia sprawi się komuś sporą przyjemność!

Jak pielęgnować cerę jesienią, aby była wspaniała oraz zdrowa.

uroda
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Okres jesieni to trudny czas dla cery. Najczęściej jest ona wysuszona po gorącym okresie wakacyjnym, toteż powinno się ją nawilżyć, ale istotne jest również, by dobrze ją chronić a także przygotować na chłody i niskie temperatury w zimie. Istnieje sporo sposobów, aby sprostać obu tym wyzwaniom.

Czemu naturalne kosmetyki cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem, jakie są ich podstawowe zal

naturalne kredki do oczu
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W większości sklepów kosmetycznych i drogerii półki aż się uginają pod ciężarem najróżniejszych preparatów. Pośród nich będą i tanie, które kosztują kilka złotych, oraz znacznie droższe i teoretycznie lepsze jakościowo. Jak okazuje się jedna, duża część tego typu kosmetyków jest tak naprawdę wytwarzana ze sztucznych związków, które są wynikiem najróżniejszych procesów chemicznych. I substancje takie będą dominować w składzie, o tym można zresztą przeczytać na opakowani, jeśli ktoś będzie w stanie to odczytać. Na dużej części kosmetyków znajdują się krzykliwe napisy o wyciągach z jakiś popularnych roślin, przez co mają one niby mieć jakieś wyjątkowe właściwości. Lecz bardzo często tego typu wyciągi i olejki dodawane są w tak minimalnej ilości, że ich ogólny wpływ na całość produktu jest niewielka, a ich zastosowanie pełni tylko funkcję marketingową. Niestety w niejednym przypadku związki chemiczne obecne w kosmetykach mogą powodować najróżniejsze alergie i wysypki, dlatego też przez niektóre osoby powinny one być stosowane z dużym umiarem.

Pages