makijaż

Ostatnio dodane

Kosmetyki bez konserwantów przychylne cerze

kosmetyki naturalne
Author: Eveline Cosmetics
Source: Eveline Cosmetics
Życie ekologiczne, to bytowanie świadome. Mimo, że wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że Ziemia jest każdego roku dewastowana przez przeróżnego rodzaju zanieczyszczenia, to nieliczni decydują się na bytowanie w stylu eko. Staramy się nie szkodzić naturze, toteż wybieramy naturalne tkaniny, żywność wyrabianą bez sztucznych nawozów i kosmetyki bez chemii.

Ważne zasady dla kobiet, które wybierają różnego rodzaju kosmetyki do pielęgnowania swojego ciała.

Perfumy
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każda pani pragnie stylowo i elegancko się prezentować, i może sporo przeznaczyć, aby ten wygląd utrzymać. Do dyspozycji jest bowiem ogromna liczba przeróżnych środków pielęgnacyjnych i kosmetyków, a półki w sklepach aż się od nich uginają.

Wieczorne oczyszczanie twarzy, zatem demakijaż krok po kroku

uśmiechnięta twarz
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Chociaż mogłoby się wydawać, że na nasz wygląd ma wpływ zwłaszcza wprawnie wykonany make-up, to w istocie niebywale istotne jest także dokładne oczyszczanie skóry z kolorowych kosmetyków. Położenie się do snu bez mycia twarzy to bezsprzeczna zbrodnia na naszej urodzie.

Najpopularniejsze typy kosmetyków w naszym kraju

Tak samo jak kobiety z całego świata, również Polki stosują wiele różnorodnych preparatów. Ich rodzaj uzależniony jest od rodzaju cery oraz od typu urody. Nie wszystkie panie zresztą stosują dużą ilość preparatów kosmetycznych, wiele z nich ogranicza środki do makijażu stawiając na naturalny wygląd.

O urodę można dbać też z preparatami naturalnymi, z pewnością będą dużo skuteczniejsze

sauna, relax
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta pragnie dbać o urodę najlepiej, jak może. Dzisiaj to naprawdę proste i dogodne, gdyż można korzystać z usług profesjonalnych salonów kosmetycznych, jak również znaleźć na regałach drogerii różne środki kosmetyczne.

Prezenty nabywaj „z głową”, kierując się preferencjami obdarowanego i czyniąc obdarowanej osobie najprawdziwszą przyjemność

Prezenty
Author: jenisrunning
Source: http://www.flickr.com
Kupowanie podarków – nawet dla najbliższych osób – to czasem bardzo ciężka sprawa, która potrzebuje starannej analizy i dobrego planu. Tymczasem udany podarunek najłatwiej będzie nabyć, kierując się zasadą, żeby nabywać przedmioty pozostające w zgodzie z zainteresowaniami lub preferencjami osoby, dla której są przeznaczone. Dzięki temu z pewnością uczyni się komuś dużą radość!

Co powinno być w każdej kosmetyczce?

kosmetyki do makijażu
Author: Zejneb Abdul Rahman
Source: http://www.flickr.com
W żadnej podręcznej kosmetyczce nie może zabraknąć najbardziej potrzebnych preparatów, bez jakich nie może obejść się żadna dziewczyna. Muszą się tam pojawić zatem wszystkie potrzebne kosmetyki do makijażu jak również środki higieniczne. Zobaczmy zatem co należy mieć we własnym kuferku.

Pages