makijaż

Ostatnio dodane

Najpopularniejsze typy kosmetyków w naszym kraju

Tak samo jak kobiety z całego świata, również Polki używają wielu rozmaitych preparatów. Ich typ zależy od wymagań skóry oraz od typu urody. Nie wszystkie kobiety zresztą stosują dużą ilość preparatów kosmetycznych, sporo z nich ogranicza środki do makijażu dążąc do naturalnego wyglądu.

Które kosmetyki proponujesz swoim znajomym?

Makijaż z nowościami od Delia Cosmetics
Author: Delia
Source: Delia
Nasza skóra codziennie jest narażona na działania różnych czynników. Powinniśmy ją jakoś chronić. Oczywiście nie jest to najłatwiejsza sprawa, ale mamy marki, które są w stanie nam pomóc. Firma La Roche Posay to bardzo dobry sposób na to, by dbać o cerę kompleksowo, oczyścić ją i pielęgnować w fantastyczny sposób. Najlepiej używać La Roche Posay podkłady, bo nie zatykają one porów, dzięki czemu nasza cera może spokojnie oddychać.

Kosmetyki bez konserwantów przychylne cerze

kosmetyki naturalne
Author: Eveline Cosmetics
Source: Eveline Cosmetics
Bytowanie ekologiczne, to życie świadome. Pomimo, że wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że Ziemia jest każdego roku dewastowana przez rozmaitego rodzaju zanieczyszczenia, to nieliczni decydują się na bytowanie w stylu eko. Staramy się nie szkodzić przyrodzie, w związku z tym wybieramy naturalne materiały, żywność wytwarzaną bez syntetycznych nawozów i kosmetyki bez chemii.

Co powinno być w każdej kosmetyczce?

kosmetyki do makijażu
Author: Zejneb Abdul Rahman
Source: http://www.flickr.com
W żadnej podręcznej kosmetyczce nie powinno zabraknąć najbardziej potrzebnych preparatów, bez których nie może obejść się żadna kobieta. Powinny się tam znaleźć zatem wszystkie potrzebne kosmetyki do makijażu jak i środki do higieny. Zobaczmy więc co należy mieć we własnym kuferku.

Prezenty nabywaj „z głową”, kierując się preferencjami obdarowanego i czyniąc obdarowanej osobie najprawdziwszą przyjemność

Prezenty
Author: jenisrunning
Source: http://www.flickr.com
Kupowanie podarków – nawet dla bliskich osób – to w niektórych przypadkach bardzo trudna sprawa, która potrzebuje dokładnej analizy oraz dobrego planu. Tymczasem trafiony prezent najłatwiej będzie nabyć, kierując się zasadą, by nabywać artykuły zgodne z zainteresowaniami lub preferencjami osoby, dla której będą przeznaczone. Przez to bez wątpienia sprawi się komuś sporą przyjemność!

Podaruj sobie wspaniałą przyjemność i udaj się na spotkanie z kosmetyczką.

salon kosmetyczny i fryzjer
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Odkryj znakomity sposób na relaks i idealne ciało. Każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo, czuć się znakomicie w swoim ciele i radować się z życia. Jest co niemiara patentów, które sprawią, że będziesz błyszczeć niczym gwiazda, a Twoja uroda zniewoli wielu panów. My ujawniamy jeden z nich.

Ważne zasady dla kobiet, które wybierają różnego rodzaju kosmetyki do pielęgnowania swojego ciała.

Perfumy
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta pragnie stylowo i elegancko wyglądać, i potrafi sporo wydać, żeby utrzymać ten wygląd. Do dyspozycji bowiem będzie ogromna ilość najróżniejszych środków pielęgnacyjnych i kosmetyków, a sklepowe półki uginają się aż od nich.

Pages