makijaż

Ostatnio dodane

Które kosmetyki proponujesz swoim znajomym?

Makijaż z nowościami od Delia Cosmetics
Author: Delia
Source: Delia
Nasza skóra każdego dnia jest narażona na działania wielu czynników. Powinniśmy ją w jakiś sposób chronić. Wiadomo, że nie jest to najłatwiejsza sprawa, ale mamy marki, które nam w tym pomagają. Firma La Roche Posay to bardzo dobry sposób na to, by zadbać o cerę całościowo, oczyścić ją i pielęgnować w doskonały sposób. Warto wybierać La Roche Posay podkłady, bo nie będą zapychały porów, dzięki czemu nasza skóra może spokojnie oddychać.

Ważne zasady dla kobiet, które wybierają różnego rodzaju kosmetyki do pielęgnowania swojego ciała.

Perfumy
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każda pani chciałaby stylowo i elegancko wyglądać, i potrafi sporo wydać, żeby utrzymać ten wygląd. Do wyboru bowiem będzie ogromna liczba przeróżnych środków pielęgnacyjnych i kosmetyków, a półki w sklepach aż się od nich uginają.

O urodę można dbać też z preparatami naturalnymi, z pewnością będą dużo skuteczniejsze

sauna, relax
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta pragnie zadbać o urodę najlepiej, jak potrafi. Obecnie to bardzo łatwe oraz wygodne, gdyż można skorzystać z usług znakomitych salonów kosmetycznych, jak też znaleźć na półkach drogerii liczne środki kosmetyczne.

Najpopularniejsze typy kosmetyków w naszym kraju

Podobnie jak kobiety z całego świata, także Polki używają wielu rozmaitych preparatów. Ich typ zależy od rodzaju skóry oraz od typu urody. Nie wszystkie kobiety zresztą czują potrzebę stosowania wielu kosmetyków, wiele z nich minimalizuje środki do makijażu dążąc do naturalnego wyglądu.

Prezenty nabywaj „z głową”, kierując się preferencjami obdarowanego i czyniąc obdarowanej osobie najprawdziwszą przyjemność

Prezenty
Author: jenisrunning
Source: http://www.flickr.com
Kupowanie prezentów – nawet dla bliskich osób – to czasem bardzo ciężka sprawa, która wymaga starannej analizy oraz odpowiedniego planu. Tymczasem udany prezent najlepiej będzie nabyć, sugerując się zasadą, aby wybierać przedmioty zgodne z zainteresowaniami albo preferencjami osoby, dla której będą przeznaczone. Przez to bez wątpienia uczyni się komuś dużą przyjemność!

Co powinno być w każdej kosmetyczce?

kosmetyki do makijażu
Author: Zejneb Abdul Rahman
Source: http://www.flickr.com
W żadnej domowej kosmetyczce nie powinno zabraknąć podstawowych preparatów, bez których nie może obejść się żadna kobieta. Muszą się tam pojawić zatem wszystkie niezbędne kosmetyki do makijażu jak również środki do higieny. Sprawdźmy więc co należy mieć w swoim kuferku.

Kosmetyki bez konserwantów przychylne cerze

kosmetyki naturalne
Author: Eveline Cosmetics
Source: Eveline Cosmetics
Bytowanie ekologiczne, to życie świadome. Pomimo, że wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że Ziemia jest każdego roku dewastowana przez rozmaitego rodzaju zanieczyszczenia, to nieliczni decydują się na bytowanie w stylu eko. Staramy się nie szkodzić przyrodzie, w związku z tym wybieramy naturalne materiały, żywność wytwarzaną bez syntetycznych nawozów i kosmetyki bez chemii.

Pages