makijaż

Ostatnio dodane

Najpopularniejsze typy kosmetyków w naszym kraju

Podobnie jak kobiety z całego świata, także Polki używają wielu rozmaitych preparatów. Ich typ zależy od rodzaju skóry oraz od typu urody. Nie wszystkie kobiety zresztą czują potrzebę stosowania wielu kosmetyków, wiele z nich minimalizuje środki do makijażu dążąc do naturalnego wyglądu.

Ważne zasady dla kobiet, które wybierają różnego rodzaju kosmetyki do pielęgnowania swojego ciała.

Perfumy
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każda pani chciałaby elegancko i stylowo się prezentować, i potrafi sporo wydać, aby ten wygląd utrzymać. Do dyspozycji jest bowiem ogromna ilość najróżniejszych środków pielęgnacyjnych i kosmetyków, a półki w sklepach aż się od nich uginają.

Prezenty nabywaj „z głową”, kierując się preferencjami obdarowanego i czyniąc obdarowanej osobie najprawdziwszą przyjemność

Prezenty
Author: jenisrunning
Source: http://www.flickr.com
Kupowanie prezentów – nawet dla bliskich osób – to czasem bardzo ciężka sprawa, która wymaga starannej analizy oraz odpowiedniego planu. Tymczasem udany prezent najlepiej będzie nabyć, sugerując się zasadą, aby wybierać przedmioty zgodne z zainteresowaniami albo preferencjami osoby, dla której będą przeznaczone. Przez to bez wątpienia uczyni się komuś dużą przyjemność!

Co powinno być w każdej kosmetyczce?

kosmetyki do makijażu
Author: Zejneb Abdul Rahman
Source: http://www.flickr.com
W żadnej domowej kosmetyczce nie powinno zabraknąć podstawowych preparatów, bez których nie może obejść się żadna kobieta. Muszą się tam pojawić zatem wszystkie niezbędne kosmetyki do makijażu jak również środki do higieny. Sprawdźmy więc co należy mieć w swoim kuferku.

Które kosmetyki proponujesz swoim znajomym?

Makijaż z nowościami od Delia Cosmetics
Author: Delia
Source: Delia
Nasza skóra codziennie jest narażona na działania różnych czynników. Powinniśmy ją jakoś chronić. Oczywiście nie jest to najłatwiejsza sprawa, ale mamy marki, które są w stanie nam pomóc. Firma La Roche Posay to bardzo dobry sposób na to, by dbać o cerę kompleksowo, oczyścić ją i pielęgnować w fantastyczny sposób. Najlepiej używać La Roche Posay podkłady, bo nie zatykają one porów, dzięki czemu nasza cera może spokojnie oddychać.

Kosmetyki bez konserwantów przychylne cerze

kosmetyki naturalne
Author: Eveline Cosmetics
Source: Eveline Cosmetics
Bytowanie ekologiczne, to życie świadome. Pomimo, że wielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że Ziemia jest każdego roku dewastowana przez rozmaitego rodzaju zanieczyszczenia, to nieliczni decydują się na bytowanie w stylu eko. Staramy się nie szkodzić przyrodzie, w związku z tym wybieramy naturalne materiały, żywność wytwarzaną bez syntetycznych nawozów i kosmetyki bez chemii.

Podaruj sobie wspaniałą przyjemność i udaj się na spotkanie z kosmetyczką.

salon kosmetyczny i fryzjer
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Odkryj znakomity sposób na relaks i idealne ciało. Każda kobieta chce wyglądać zjawiskowo, czuć się znakomicie w swoim ciele i radować się z życia. Jest co niemiara patentów, które sprawią, że będziesz błyszczeć niczym gwiazda, a Twoja uroda zniewoli wielu panów. My ujawniamy jeden z nich.

Pages