makijaż

Ostatnio dodane

Wieczorne oczyszczanie twarzy, zatem demakijaż krok po kroku

uśmiechnięta twarz
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Chociaż mogłoby się wydawać, że na nasz wygląd ma wpływ zwłaszcza wprawnie wykonany make-up, to w istocie niebywale istotne jest także dokładne oczyszczanie skóry z kolorowych kosmetyków. Położenie się do snu bez mycia twarzy to bezsprzeczna zbrodnia na naszej urodzie.

Ważne zasady dla kobiet, które wybierają różnego rodzaju kosmetyki do pielęgnowania swojego ciała.

Perfumy
Author: Maciej Lewandowski
Source: http://www.flickr.com
Każda pani chciałaby stylowo i elegancko wyglądać, i potrafi sporo wydać, aby ten wygląd utrzymać. Do wyboru bowiem będzie bardzo duża liczba przeróżnych środków pielęgnacyjnych i kosmetyków, a sklepowe półki aż się od nich uginają.

Najpopularniejsze typy kosmetyków w naszym kraju

Tak samo jak kobiety z całego świata, również Polki stosują wiele różnorodnych preparatów. Ich rodzaj uzależniony jest od rodzaju cery oraz od typu urody. Nie wszystkie panie zresztą stosują dużą ilość preparatów kosmetycznych, wiele z nich ogranicza środki do makijażu stawiając na naturalny wygląd.

O urodę można dbać też z preparatami naturalnymi, z pewnością będą dużo skuteczniejsze

sauna, relax
Author: Mark Hillary
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta pragnie dbać o urodę najlepiej, jak może. Dzisiaj to naprawdę proste i dogodne, gdyż można korzystać z usług profesjonalnych salonów kosmetycznych, jak również znaleźć na regałach drogerii różne środki kosmetyczne.

Prezenty nabywaj „z głową”, kierując się preferencjami obdarowanego i czyniąc obdarowanej osobie najprawdziwszą przyjemność

Prezenty
Author: jenisrunning
Source: http://www.flickr.com
Kupowanie podarków – nawet dla najbliższych osób – to czasem bardzo ciężka sprawa, która potrzebuje starannej analizy i dobrego planu. Tymczasem udany podarunek najłatwiej będzie nabyć, kierując się zasadą, żeby nabywać przedmioty pozostające w zgodzie z zainteresowaniami lub preferencjami osoby, dla której są przeznaczone. Dzięki temu z pewnością uczyni się komuś dużą radość!

Co powinno być w każdej kosmetyczce?

kosmetyki do makijażu
Author: Zejneb Abdul Rahman
Source: http://www.flickr.com
W żadnej podręcznej kosmetyczce nie może zabraknąć najbardziej potrzebnych preparatów, bez jakich nie może obejść się żadna dziewczyna. Muszą się tam pojawić zatem wszystkie potrzebne kosmetyki do makijażu jak również środki higieniczne. Zobaczmy zatem co należy mieć we własnym kuferku.

Jaki kosmetyki wybrać? - dezodoranty i kosmetyki do oczu

kosmetyki
Author: Sharon Wesilds
Source: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o tym, by dobrze wyglądać, musimy na początku pomyśleć o tym, żeby nie śmierdzieć. Należy najpierw się po prostu umyć, bo jedynie wspaniałe perfumy nie wystarczą. Ale każdy z nas wie, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć bardzo specyficzny zapach. Z tego powodu tak istotne są dezodoranty. Co istotne producenci dezodorantów sprawili, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy jest w stanie wyszukać coś dla siebie.

Które kosmetyki proponujesz swoim znajomym?

Makijaż z nowościami od Delia Cosmetics
Author: Delia
Source: Delia
Nasza skóra każdego dnia jest narażona na działania różnych czynników. Powinniśmy ją w jakiś sposób chronić. Wiadomo, że nie jest to najłatwiejsza sprawa, ale są marki, które są w stanie nam pomóc. Marka La Roche Posay to bardzo dobry sposób na to, żeby dbać o cerę całościowo, oczyszczać ją i pielęgnować w fantastyczny sposób. Najlepiej wybierać La Roche Posay podkłady, bo nie zatykają one porów, dzięki czemu nasza skóra może spokojnie oddychać.

Pages