akcesoria kosmetyczne

Ostatnio dodane

Szare mydła

mydełka w płynie
Author: Joshua Powers
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach ponownie używamy stosowane niegdyś powszechnie mydła naturalne zwane szarymi. Ich wybór do pielęgnacji skóry jest jak najbardziej wskazany, ponieważ nie zawierają barwników, nie są perfumowane i nie posiadają w składzie niepotrzebnych skórze substancji chemicznych.

Mydło hotelowe i inne kosmetyki, które odnajdziemy w pokoju hotelowym.

kosmetyki
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Wielu z nas, wyjeżdżając na wakacje lub planując wyjazd w czasie wakacyjnego urlopu, myśli co ze sobą wziąć, co będzie nam z pewnością niezbędne, a co może się prawdopodobnie przydać. Oczywiście, że zapewne trzeba wziąć kilka rodzajów odzieży, tak, ażeby być gotowym na każdą pogodę i nie musieć zamartwiać się o to, że w wypadku deszczowej pogody będziemy zmuszeni zostać w pensjonacie, albowiem nie spakowaliśmy tych ciuchów, które pozwoliłyby nam chodzić nawet w trakcie nieładnej pogody.

Sposoby na usunięcie cellulitu

wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma natomiast z tym niemały problem. Jak pokazują badania, niemalże co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli nagromadzającym się tłuszczem, który wygląda mało estetycznie.

Z jakiego powodu granaty to tak cenne dla nas owoce, co można zrobić, jeżeli ktoś nie będzie przepadał za nimi.

Owoc granatu
Author: Adam
Source: flickr.com
Granaty to jedne z owoców, jakie posiadają bardzo pożądane właściwości medyczne. Ich zalety znane były już w starożytności, bowiem już wówczas chińscy lekarze polecali na rozmaite dolegliwości sok z właśnie tego niezwykłego owocu.

Moda na brodę - preparaty, których warto spróbować w celu pielęgnacji męskiego zarostu.

broda
Source: pixabay.com
Współcześnie zarost jest bardzo ważną częścią męskiej aparycji. Na przestrzeni ostatnich lat mocno rozpowszechnił się trend na posiadanie brody. Zapewne jest to reakcja na panujące od wielu lat zacieranie różnic pomiędzy płciami, przejawiające się w przesadnej dbałości mężczyzn o nieskazitelność swojej cery oraz ogólny wygląd. Tym, co istotnie wpływa na trend dotyczący zapuszczania brody są na pewno media. W dzisiejszych czasach znaczna większość gwiazd Hollywood płci męskiej eksponuje swój zarost. Nie wszyscy oczywiście decydują się na długą brodę.

Co znajdziemy w torebce pań? O cieniach do powiek i gadżetach do telefonu słów kilka

torebka
Author: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Source: http://www.flickr.com
Zawartość kobiecych torebek czasami może nas bardzo zdziwić. Znajduje się w niej tak wiele rzeczy, że nie jesteśmy w stanie zrozumieć, jak w ogóle możliwe jest noszenie tak dużej ilości wszelkiego rodzaju gadżetów, produktów. Na sto procent w każdej damskiej torebce znajdują się kosmetyki. Począwszy od perfum, poprzez różnego rodzaju szminki, a skończywszy na różnego rodzaju dodatkach. Na 100% będą tam również cienie do powiek, bez których wiele kobiet nie wyobrazi sobie makijażu.

Wyspecjalizowane kosmetyki do włosów powinny być odpowiednio dopasowane!

farbowane włosy
Author: Simson Petrol
Source: http://www.flickr.com
Masowe reklamówki inspirujące do należytej pielęgnacji włosów potrafią zachwycić pięknem włosów aktorek lub aktorów. Wprawdzie w znacznej części przypadków włosy w spotach reklamowych są uatrakcyjniane graficznie, to i tak śnimy o włosach takich, jak popularnej modelki i o fryzurze jak zrobionej przez wykwalifikowanego fryzjera.

Pages