balsamy

Ostatnio dodane

Kosmetyki naturalne|Z jakich powodów dobrze jest stosować produkty kosmetyczne pochodzenia naturalnego?

Author: Anyaka
W dzisiejszych czasach istnieje moda na kosmetyki i produkty sporządzane z naturalnych składników. Coraz większa liczba osób przykładowo przywiązuje wagę do tego, jakiego rodzaju substancje ma w sobie żywność. Od jakiegoś czasu też trwa nagonka na producentów towarów, zawierających za duża ilość sztucznych substancji w formie polepszaczy smaku i innych. Kwestia ta dotyczy także kosmetyków.

Obecnie już nie wyobrażamy sobie codziennego życia bez wykorzystywania kosmetyków, a tych z kolei bywa coraz więcej w sprzedaży

kosmetyki dla mężczyzny
Author: INCITE researchers
Source: http://www.flickr.com
Przemysł kosmetyczny przynosi wytwórcom coraz więcej zysków. A to za sprawą lansowanej obecnie mody, która przykazuje, aby wyglądać młodo i atrakcyjnie. Kogo nie stać na ekskluzywne kuracje kosmetyczne (np. botoks), zakupi w zastępstwie specjalistyczny specyfik do usuwania zmarszczek na policzkach, a nawet na dekolcie. Tak czy owak, już od dzieciństwa uczy się małe dziewczynki oraz kilkuletnich chłopczyków, że istnieje dużo kosmetyków, których należy używać codziennie. Bywają one zróżnicowane pod względem ceny i przeznaczenia, ale nie tylko.

Sposoby na usunięcie cellulitu

wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma natomiast z tym niemały problem. Jak pokazują badania, niemalże co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli nagromadzającym się tłuszczem, który wygląda mało estetycznie.