balsamy

Ostatnio dodane

Kosmetyki naturalne|Z jakich powodów dobrze jest stosować produkty kosmetyczne pochodzenia naturalnego?

Author: Anyaka
W dzisiejszych czasach panuje moda na kosmetyki i towary sporządzane z naturalnych składników. Coraz większa liczba ludzi przykładowo przywiązuje wagę do tego, jakiego rodzaju pierwiastki zawiera dany produkt żywnościowy. Od pewnego czasu też trwa nagonka na producentów towarów, zawierających za duża ilość syntetycznych substancji w postaci substancji zagęszczających i innych. Kwestia ta dotyczy też środków kosmetycznych.

Obecnie już nie wyobrażamy sobie codziennego życia bez wykorzystywania kosmetyków, a tych z kolei bywa coraz więcej w sprzedaży

kosmetyki dla mężczyzny
Author: INCITE researchers
Source: http://www.flickr.com
Przemysł kosmetyczny przynosi wytwórcom coraz więcej zysków. A to za sprawą lansowanej obecnie mody, która przykazuje, aby wyglądać młodo i atrakcyjnie. Kogo nie stać na ekskluzywne kuracje kosmetyczne (np. botoks), zakupi w zastępstwie specjalistyczny specyfik do usuwania zmarszczek na policzkach, a nawet na dekolcie. Tak czy owak, już od dzieciństwa uczy się małe dziewczynki oraz kilkuletnich chłopczyków, że istnieje dużo kosmetyków, których należy używać codziennie. Bywają one zróżnicowane pod względem ceny i przeznaczenia, ale nie tylko.

Sposoby na usunięcie cellulitu

wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma natomiast z tym niemały problem. Jak pokazują badania, niemalże co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli nagromadzającym się tłuszczem, który wygląda mało estetycznie.