zabieg

Ostatnio dodane

Przyjemne zabiegi kosmetyczne – w domu i w salonie piękności. Peelingi na twarz i do ciała.

modelka
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Znakomita większość zabiegów u kosmetyczki to błoga przyjemność – relaksują, odprężają i mają zbawienny wpływ na skórę, a do tego wszystkiego podnoszą poczucie własnej wartości, więc działają też na naszą psychikę. Niektóre z nich lepiej powierzyć wysokiej klasy kosmetyczce, ale niektóre można wykonać we własnym domu. Jednym z ważniejszych zabiegów, które spokojnie zrobimy we własnej łazience, są peelingi do twarzy i ciało. Jakie wybrać?

Każda z nas może czuć się wyjątkowo, czyli siła nowoczesnej medycyny estetycznej

szczupła sylwetka
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Nie ma kobiety, której nie zależałoby na własnym wyglądzie. Każda przedstawicielka płci pięknej pragnie być piękna i chce wzbudzać zachwyt mężczyzn. Niestety, upływ czasu, niewłaściwa dieta, stres – wszystko to sprawia, że nasza uroda pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście dzisiaj panie dostały do dyspozycji medycynę i dermatologię estetyczną – działy medycyny, które powstały w służbie damskiemu pięknu.

W jaki sposób możesz zlikwidować blizny?

Peelingi – zdrowa i promienna twarz!
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co
Wiele osób cierpi ze względu pooparzeniowych lub potrądzikowych blizn. Na szczęście są już dzisiaj metody, które umożliwiają jeśli nie całkowicie, to chociażby w dość znacznym stopniu je usunąć. Jakie sposoby proponuje dzisiaj pacjentom medycyna estetyczna?

Jak prawidłowo zadbać o swoją urodę?

twarz
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Każdy z nas dobrze wie, że nasz pociągający wygląd jest przez nas bardzo pożądany. Nasza fascynująca prezencja jest bowiem w stanie wydać plon wieloma profitami, nie tylko w życiu prywatnym, ale również coraz to częściej zawodowym. Utrzymanie dobrego wizerunku potrzebuje od nas pomimo tego poświęcenia wymaganych nakładów pracy. Wyzwanie to na szczęście jest w dniu dzisiejszym względnie proste, o ile oczywiście zastosujemy do tego przydatne środki.

Wiele osób cierpiących na defekty widzenia decyduje się na zabiegi operacyjne, które na zawsze likwidują problem

korekta wzroku
Author: JZO
Source: JZO
W obecnych czasach odsetek osób noszących szkła kontaktowe ze względu na przeróżne wady widzenia jest ogromnie wysoki i w zasadzie ciągle rośnie. Rzecz jasna wywołane to jest zmianą sposobu życia i coraz nagminniej pełnioną pracą przy notebooku.

Spersonalizowane usługi w salonie medycyny estetycznej w Katowicach odbudują Twój .

lifting twarzy w skinsource.pl
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Salony i gabinety medycyny estetycznej to miejsca, gdzie wykonuje się szeroko rozumiane usługi medyczne. Osoba zatrudniona w takim salonie powinna mieć tytuł lekarza bądź doktora. Czasami gabinety medycyny estetycznej połączone są z gabinetem masażu, albo też usługa ta wchodzi w skład tych zapewnianych przez dany gabinet. W dzisiejszych czasach w każdym większym mieście znaleźć można od kilku do nawet kilkunastu czy kilkudziesięciu takich punktów. I tak po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „gabinet medycyny estetycznej Katowice” otrzymuje się około 500 tysięcy wyników z witryn internetowych. Dla porównania zwrot „medycyna estetyczna w Katowicach” pozwala otrzymać takich wyników ponad jeden milion 900 tysięcy. Tak samo powszechne jak gabinety medyczne stają się stopniowo różnego typu punkty salony kosmetyczne, prowadzące zabiegi innego rodzaju.

Pages