zabieg

Ostatnio dodane

Co nam daje spa, czemu warto korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Słowo spa wzięło się od łacińskiego hasła Sanus per aquam, co znaczy “zdrowie przez wodę”. Jak bez trudu możemy się domyśleć, słowem tym można nazwać wszystkie zabiegi, jakie wykorzystują wyjątkową moc wody, albo specjalnego błota leczniczego i alg morskich.

Jesteś kobietą i dbasz o wizerunek – zobacz, gdzie jest szansa to zrobić w Rzeszowie

pedicure
Author: awesomnesslol666
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta dba o swój wizerunek. Nie od dzisiejszego dnia wiadomo, iż kobieta ubóstwia zakupy i wielbi być piękna. Na całość składa się stylowy ubiór, perfekcyjna fryzura, dobry makijaż i zadbane paznokcie. Warto zwrócić także uwagę na fakt, że piękna kobieta to przede wszystkim zdrowa kobieta.

Wady wzroku – nowoczesne sposoby leczenia

wzrok
Author: Aaron Benitez
Source: http://www.flickr.com
Nowatorskie lasery stosowane w medycynie, które posiada między innymi klinika okulistyczna dają osobom cierpiącym na wady wzroku możliwość w całkowicie bezpiecznego i mało inwazyjnego usunięcia wad wzroku, do których zalicza się dalekowzroczność, krótkowzroczność oraz połączenie tych dwóch wad z astygmatyzmem. Przy pomocy specjalistycznych mikrosoczewek można też leczyć takie wady, jak starczowzroczność.

Nowości w gabinetach pielęgnacyjnych. Na który zabieg warto się wybrać?

gabinet kosmetyczny
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Każdy salon kosmetyczny ma wybór zabiegów urodowych, które są nieinwazyjne, ale ich działanie jest zauważalne i są dość efektywne przy dłuższym używaniu. Wiele z nich warto robić zgodnie z potrzebami skóry, zgodnie z programem pielęgnacyjnym, lecz warto także mieć na uwadze to, iż komórki skóry odbudowują się co 28 dni i nie powinno się przesadzać z terminem wykonywania zabiegów i oddziaływania na naskórek oraz głębsze partie skóry.

Jak wybrać na terenie Warszawy dobrą kosmetyczkę?

Gabinet kosmetyczny
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
W rozbudowanym mieście mamy ogromny wybór usługodawców z różnorakich dziedzin, kiedy zatem przychodzi wybrać specjalistę, jesteśmy zdezorientowani i nie wiemy, na podstawie jakich kryteriów podjąć decyzję. Oto parę skutecznych rad, które pomogą wybrać dobry salon kosmetyczny na terenie Warszawy.

Usługi kosmetyczne – jak wybierać stosowne dla siebie zabiegi oraz dlaczego warto korzystać z usług specjalistów?

zajęcia z kosmetologi
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Ogromna większość osób ma na uwadze to jak się prezentuje i w miarę możliwości stara się prawidłowo zatroszczyć się o swoją atrakcyjność wizualną. Na szczęście, współcześnie nie powinno to już generować w sumie większych problemów. Dlaczego? Na rynku oferowany jest rzeczywiście bardzo bogaty wybór różnego rodzaju kosmetyków oraz zabiegów, które odpowiednio dostosowane umieją przynieść zadowalające rezultaty.

Pages