salon kosmetyczny

Ostatnio dodane

Kosmetyczka

Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W dzisiejszych czasach czas stałego pędu sprawia, że życie codzienne bywa nierzadko nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez negatywnego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie jedynie na psychice, ale też na urodzie. A wiadomo, że troska o piękną cerę to obecnie niezaprzeczalna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma niezwykły wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybrać?

Stań się zmysłowa z nowoczesnymi zabiegami upiększającymi

Depilacja laserowa nóg
Author: Elite
Source: Elite
Kanony piękna bez końca ewoluują, z powodzeniem można stwierdzić, że co roku pojawiają się nowoczesne sposoby pielęgnacji kobiecej i męskiej urody. Za przykład może służyć depilacja laserowa, która coraz częściej wypiera powszechnie dostępne metody służące ograniczeniu owłosienia.

Studia kosmetologiczne - perfekcyjny sposób na uzyskanie intrygującego fachu

po wizycie u kosmetyczki
Author: Mateus Lunardi Dutra
Source: http://www.flickr.com
Niemało osób zastanawia się obecnie nad doborem studiów wyższych. Nie jest to bez wątpienia łatwe, szczególnie, że kierunków studiów jest dużo, nie mówiąc już o wielu różnorodnych uczelniach. W związku z tym wiele osób staje przed naprawdę poważnym dylematem. Osoby takie nieraz zadają sobie pytania, takie jak: który kierunek studiów wybrać, czy zdecydować się na studiowanie dzienne bądź zaoczne, czy robić studia w rodzinnym mieście a może wyłonić uczelnię znajdującą się poza nim? To ledwo parę pytań, na które warto sobie odpowiedzieć.