stres

Ostatnio dodane

Kosmetyczka

Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W dzisiejszych czasach czas stałego pędu sprawia, że życie codzienne bywa nierzadko nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez negatywnego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie jedynie na psychice, ale też na urodzie. A wiadomo, że troska o piękną cerę to obecnie niezaprzeczalna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma niezwykły wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybrać?

Bardzo szybkie tempo życia, ogromnie dużo obowiązków i nadmiar stresu to nasza codzienność. Bieg życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

masaż
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
Zbyt duża ilość stresu i obowiązków przez niekrótki czas wywołuje, że nasza wydajność niesamowicie się obniża. Jeżeli odpowiednio szybko nie zadbamy o siebie, będzie jedynie trudniej.

Co nam daje spa, czemu warto korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Słowo spa pochodzi od łacińskiego określenia Sanus per aquam, co oznacza “zdrowie przez wodę”. Jak bez trudu możemy się domyśleć, słowem tym możemy nazwać wszelkie zabiegi, jakie wykorzystują uzdrawiającą moc wody, czy specjalnego błota mającego właściwości lecznicze i alg morskich.

Jak zatroszczyć się o dobry stan naszej cery? O czym trzeba pamiętać? Na co zwracać uwagę?

twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Sporo pań wie o tym, iż pielęgnacja skóry twarzy to coś bardzo ważnego. W końcu to na twarzy bardzo szybko uwidaczniają się zmęczenie, stres, pierwsze symptomy starzenia się oprócz tego to ta część naszego ciała jest bez przerwy widoczna. Nie da się jej zakryć choćby jakąś częścią garderoby. W związku z tym też, iż jest stale odkryta, jest też narażona na wpływ niekorzystnych czynników. Są to między innymi wiatr, niska temperatura, słońce. Co w związku z tym możemy zrobić aby zadbać o skórę twarzy tak, aby była ona w dobrej kondycji?