stres

Ostatnio dodane

Jak zatroszczyć się o dobry stan naszej cery? O czym trzeba pamiętać? Na co zwracać uwagę?

twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Sporo pań zdaje sobie z tego sprawę, że pielęgnacja cery to coś ogromnie ważnego. W końcu to na twarzy najszybciej widoczne jest zmęczenie, stres, oznaki starzenia się oprócz tego to ta część naszego ciała jest stale widoczna. Nie da się jej zakryć choćby jakąś częścią stroju. W związku z tym również, że jest stale odkryta, jest też narażona na działanie niekorzystnych czynników. Są to między innymi wiatr, niska temperatura, słońce. Co w związku z tym możemy zrobić aby zatroszczyć się o skórę twarzy w taki sposób, by była ona w doskonałej kondycji?

Bardzo szybkie tempo życia, ogromnie dużo obowiązków i nadmiar stresu to nasza codzienność. Bieg życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

masaż
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
Zbyt duża ilość stresu i zadań przez długi okres sprawia, iż nasza produktywność ogromnie spada. Jeśli na czas nie zatroszczymy się o siebie, będzie jedynie ciężej.

Kosmetyczka

Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Obecnie czas nieustannego pośpiechu sprawia, że codzienna praca staje się często nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez ogromnego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie jedynie na psychice, ale też na urodzie. A przecież troska o gładką cerę to dziś niezaprzeczalna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma ogromny wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny opłaca się wybierać?

Co nam daje spa, czemu warto korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Słowo spa wzięło się od łacińskiego hasła Sanus per aquam, co oznacza “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością możemy się domyśleć, określeniem tym możemy określić wszystkie zabiegi, które wykorzystują wyjątkową moc wody, albo specjalnego błota leczniczego czy alg morskich.