kosmetyczka

Ostatnio dodane

Kosmetyczka

Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W dzisiejszych czasach czas stałego pędu sprawia, że życie codzienne bywa nierzadko nieustannym wyścigiem, który nie pozostaje bez negatywnego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie jedynie na psychice, ale też na urodzie. A wiadomo, że troska o piękną cerę to obecnie niezaprzeczalna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma niezwykły wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybrać?

Temat na jaki obecnie nakierowują uwagę również i mężczyźni

piękno
Author: 123rf
Source: 123rf
Nie tak całkiem dawno temu zagadnienie zatroszczenia się o swoją osobę oraz urody rozumianej jako tako był zagadnieniem, jakim nade wszystko interesowały się kobiety. W tej chwili, przez ostatnie kilka lat jest okazja zauważyć, że stał się to również obszar tematyczny na który teraz nakierowują atencję również i mężczyźni.

Jak przygotować się dobrze do zabiegów robionych laserem, aby uniknąć jakichkolwiek kłopotów ze zdrowiem?

depilacja
Source: pixabay
Laser to bardzo wszechstronne urządzenie. W chwili kosmetycznych zabiegów laserowych da się odmłodzić oraz wygładzić skórę. Nieraz stosowany jest do depilowania, pozbywania się różnych przebarwień, tatuaży oraz uszczelniania naczynek krwionośnych. Ze względu na swoje doskonałe właściwości powstała moda na korzystanie z tego typu zabiegów. Urządzenia laserowe emitują specyficzne źródło światła o skupionej i równoległej wiązce.