Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Programy do rozliczenia z Urzędem Skarbowym - dużo informacji dowiesz się w tym miejscu

Ostatnio dodane

Jak co roku, nadciąga czas rozliczeń z Urzędem SkarbowymUS. Każdy kto posiada komputer i dojście do internetu może skorzystać z udogodnień.


Portal podatnika zaplanowany jest dla każdego, kto opłaca podatki, lub chce uzyskać wiadomości o podatkach.
pit2016
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com


Na portalu znajdziemy także podpowiedzi, które wspomogą prawidłowo wypełnić i przekazać rozliczenie roczne przez internet, również potrzebne programy i wskazówki w temacie pitów 2016. Elektroniczny pomagier w dużym stopniu uprości wykonanie wszelkiego rodzaju kalkulacji skarbowych. Wystarczy wprowadzić swoje dane osobowe, także wielkość przychodów i podążać krok po kroku zgodnie ze wskazówkami systemu, ażeby w efekcie zdobyć skończony blankiet do wydruku, bądź do przekazania przez sieć.


Część ogólnodostępna portalu zawiera informacje dotyczące indywidualnych podatków, oraz gwarantuje składanie deklaracji pit 2016 drogą elektroniczną, elementem portalu jest program e-deklaracje portal dla podatnika. Proponuje również wiadomości dotyczące wypełniania obowiązków podatkowych, kalendarz z obowiązującymi terminami, kalkulatory, wyszukiwarki, wstępnie zapełnione zeznanie podatkowe, również usługę przetestowania statusu podmiotu w VAT i sprawdzenia NIP.


Cmentarz
Author: Rod Raglin
Source: http://www.flickr.com


Oprogramowania są tak sporządzone, że same obliczają podatek należny, sumę do zwrotu, czy też podatek do uiszczenia. Jedyne co musi zrobić płacący podatki to w prawidłowy sposób zapełnić pojedyncze części.
Aplikacje pozwalają na potrącenie wszystkich ulg, czy darowizn. Co istotne, za pomocą aplikacji w szybki i prosty sposób mogą się rozliczyć także osoby prowadzące swoją działalność gospodarczą.


Po posłaniu PIT (zobacz pit online 2018) pobieramy UPO dla potwierdzenia przekazania zeznań.