Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Piękne i lśniące włosy – jak to osiągnąć?.

Ostatnio dodane

Pielęgnacja włosów nie nie jest prosta. Suszenie i prostowanie, a w dodatku farny – to wszystko nie wpływa na nie dobrze codziennie. Ciągle szukamy sposobów na gęste włosy. To głównie kobiety widzą kłopoty z włosami i często rozmyślają nawet zbyt wiele o ich pielęgnacji. Mężczyznom zwykle wystarczają maszynki do strzyżenia i mydło w płynie w roli szamponu.
prostownica do włosów
Author: Wella
Source: http://lokikoki.pl
Każdego dnia mycie i suszenie w locie uszkadza włosy, dlatego musimy chociaż moment poświęcić ich pielęgnację.

Najważniejsze zasady Codziennie mamy niby dobre suszarki do włosów, systematycznie szkodzącej gęstej fryzurze. Nie musimy zupełnie z niej rezygnować, ale koniecznie kupmy jak najlepszą, która nie wysusza włosów, a raczej łagodnie je suszy. Możemy korzystać ze sprzętu dla fryzjerów. Prostownice do włosów (lokikoki.pl)Prostownice do włosów które znajdziemy w w salonach fryzjerskich nie szkodzą tak bardzo. Poza tym podstawą wszystkich zabiegów jest zawsze właściwe zabezpieczenie włosów przed ich szkodliwym wpływem.

Oleje w służbie zdrowiu Nie od dziś wiadomo, że hinduskie metody zachowania piękna zawsze dobrze działają. Olejowanie to też rozwiązanie z Indii. Są różne szampony które zawierają olejki, ale warto stworzyć własną mieszankę. Zasada jest prosta: zanim pójdziemy spać dajemy niedużą ilość kokosowego oleju we włosy, a o poranku dokładnie zmywamy szamponem. Przy problemach z przetłuszczającymi się włosami powinniśmy skupić się jedynie na końcówkach, jednak suchą skórę głowy można w taki sposób uspokoić. Każdy wybiera sobie najlepszy olej albo miesza kilka. Olejek arganowy jest dosyć drogi, jednak działa zdecydowanie najlepiej na twarz i włosy. Poza tym dobrze działa olej migdałowy, kokosowy i oczywiście oliwa z oliwek. W dodatku może wystarczyć także oliwka dla dzieci – tylko wtedy gdy nie zawiera parafiny. Dodatkowe odżywianie To ciągły brak czasu sprawia, że dokładna pielęgnacja włosów zdarza się rzadko.
Przy codziennym myciu, jeżeli nie mamy kiedy położyć odżywki, możemy skupić się na dobrych szamponach. Hegron i inne profesjonalne kosmetyki to często świetny wybór. Najlepiej położyć błyskawicznie odżywkę bez spłukiwania i opryskać włosy sprayem chroniącym przed gorącym powietrzem suszarki i prostownicy.


Source: Lokikoki.pl