Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Co musi mieć nowoczesny mężczyzna

Ostatnio dodane

Postęp daje wiele dobrych zmian. Nowe technologie, łatwiejsze podróżowanie, spokojniejsze życie. Jednakże pojawia się także wiele złych rzeczy. Jedną z wad obecnych czasów stało się nieustające zniewieścienie panów. W tej opinii nie ma wielkiej przesady.

brzytwa do golenia 3
Panowie w naszym kręgu kulturowym stali się łagodniejsi. Widać to mocno na przykładzie ubrania. Współczesne sławne postaci mediów to wychudzeni chłopaczkowie o delikatnych, niewieścich prawie rysach. Współczesne nastolatki rozglądają się za ładnie ubranymi chłopaczkami bez zarostu. Wzrasta też procent mężczyzn, których zbiór kosmetyków jest obszerniejszy niż ten, który używa przeciętna niewiasta. A przecież w kosmetyczce męskiego mężczyzny ma być jedynie kilka podstawowych rzeczy: antyperspirant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydatne są też markowe pędzle do golenia, które ułatwią nam golenie twardego zarostu.

Trzeba zdawać sobie sprawę, jakie przybory do golenia używano kiedyś. Dziś mężczyzna ma do dyspozycji w drogeriach tysiące wszelkich kuriozalnych balsamów, kremów i smarowideł. Świetnie sprzedają się elektryczne maszynki.

Ona jest naprawdę niebanalna - bardzo zalecamy tę ofertę. Jeżeli masz chęć powiększyć zakres swojej wiedzy na ten temat, to kliknij ten link.Rytuał golenia został zupełnie zbanalizowany i uproszczony. Nie zaznał męskiego życia ten, kto podczas golenia w palcach brzytwy nie trzymał. Przy takim goleniu potrzebna jest dokładność i koncentracja. To sprawia, że golenie okazuje się ceremoniałem, momentem jedynie dla golącego. Posiadanie w dłoni fragmentu ostrego żelaza daje poczucie siły. Gwarantuje poczucie łączności z ojcami, którzy zamiast tabletem, walczyli ostrymi jak, nomen omen, brzytwa szablami.

Mało kto z aktualnych panów zdaje sobie sprawę, do czego służy ałun. Ten związek chemiczny znakomicie tamuje krwotok. Kremy dla panienek należy wyrzucić do kosza na śmieci. Autentyczny facet czasem traci trochę krwi. I nie płacze na widok krwi na końcu brzytwy, a sięga po skuteczne środki.

Woda kolońska powinna pachnieć samczą energią. Tu nie może być badyli, ani żadnych cukierkowych odcieni. Woda kolońska to jedynie uzupełnienie męskiego zapachu, który wydziela męski mężczyzna. Woni władzy, siły, testosteronu. Pora przypomnieć zbabiałym chłopakom, co jest oznaką męskości.
Author: S.S.
Source: facetaria.pl