Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Zupełnie niedawno w naszym kraju pojawił się nowy kłopot.Brak pracowników

Ostatnio dodane

Dzisiaj menadżerowie , posiadacze firm tych niewielkich i tych dużych borykają się ze zbyt małą liczbą pracowników. Niestety niż demograficzny i emigracja naszych rodaków do państw zachodnich zrobiły swoje .


Bywa i tak, że na znalezienie pracownika tracimy tygodnie a nawet miesiące.


instytucja
Author: foam
Source: http://www.flickr.com


Ale absolutnie nie musi tak być. Kołem ratunkowym w takim wypadku ma możliwość okazać się outsourcing pracowniczy, a ściślej powiedziawszy pracownicy z Ukrainy zmniejszą ten kłopot. Korzystanie z usług wynajętych pracowników bywa bardzo wygodną alternatywą dla firm mających produkcję sezonową, ponieważ pracownicy (zobacz również monitoring firmy) mogą być zatrudnieni jedynie w celu wykonania konkretnych prac. To również dobre rozwiązanie dla fabryk produkujących cały rok. Wszelkie zasady współpracy z jednostką oferującą outsourcing pracowniczy (outsourcing pracowniczy) mamy możliwość ustalać osobiście, niesłychanie często jest tak, iż w porozumieniu zaznaczamy możność zatrudnienia pracownika. Jednakże najczęściej pracownik zatrudniony w agencji jest w tej agencji, prace wykonuje dla nas, lecz to ona własnie ponosi wydatki związane z zatrudnieniem . W wypadku, gdy w grę wchodzą pracownicy z Ukrainy w ten czas agencja zajmuje się oczywiście różnorodnymi pozwoleniami , formalnościami i formą zatrudnienia. Korzyści zatem odnosi każda ze stron.
To akurat pracownicy z Ukrainy bywają niebywale doceniani przez polskich pracodawców.


Jest tak dlatego, iż niekorzystna sytuacja za wschodnią granicą powoduje, że ludzie z chęcią przyjeżdżają do naszego kraju, gdyż rodzime wynagrodzenia są o wiele wyższe od tych na Ukrainie.