operacja

Ostatnio dodane

odsysanie tłuszczu na brzuchu Katowice

zgrabne ciało
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Kolorowe pisma i media tworzą wygląd szczupłej pięknej sylwetki. Na zapotrzebowanie ludności reagują salony urody i gabinety chirurgiczne proponujące między innymi pozbywanie się tłuszczu z brzucha, bądź ud. Liposukcja brzucha Katowice przeprowadzana jest w celu odsysania zbytecznego tłuszczu.

TOP najczęściej wykonywanych usług kosmetycznych

Ekspresowe odmładzanie
Author: 123RTF
Source: 123RTF
W obecnym świecie wielką wagę przywiązuje się do cech zewnętrznych człowieka. Aktualnie promowany jest bardzo charakterystyczny typ urody, opierający się przede wszystkim na szczupłym ciele. Duża liczba kobiet z tego powodu przechodzi na niezwykle rygorystyczne diety i decyduje się na wiele innych wyrzeczeń dla osiągnięcia idealnej sylwetki. Z tego wypływają między innymi zaburzenia odżywiania takie jak chociażby anoreksja, polegająca na obsesyjnym odmawianiu jedzenia.

Jakie wolno wyszczególnić negatywy oraz zalety laserowej operacji wad wzroku

okulary
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Laserowe operacje wad wzroku są obecnie coraz bardziej popularne i metoda ta nierzadko jest stosowana w przypadku korekty różnorodnych wad wzroku. Zanim jednak zdecydujesz się na operacje wad wzroku za sprawą tej metody, to bezspornie powinieneś dowiedzieć się na jej temat trochę więcej. Warto między innymi poznać zalety, ale również i minusy tego typu operacji.