Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Film reklamowy na telebimie

Ostatnio dodane

Telebimy to najlepsza klasa sprzętów służących do przesyłania wiadomości dla okazałego grona konsumentów. Jest to wyjątkowa jak dotąd technologia, jaka pozwala na emisję obrazu z wielką jakością, oraz doskonałą widzialnością dzięki przeznaczeniu specjalistycznych diod LED. Tylko ta technologia dopuszcza przebyć promienie słoneczne, co czyni ekran całkowicie wyraźnym w świetle dziennym.


telebim
Author: Steven Straiton
Source: http://www.flickr.com
Reklama na telebimie przynosi ogromne możliwości przestrzenne i dynamiczne, a przy tym nie pochłania ponoszenia wydatków druku, zezwala na umowne pokazy. Dzięki wielkim ekranom, jest możliwość emitować ciąg wiadomości w wyjątkowy dotychczas sposób.


Nadzwyczajnym atutem reklamy na telebimach, jest ewentualność komunikowania na bieżąco o najnowszych promocjach, redukcjach cen, albo wyprzedażach przez sposobność prędkiej transformacji treści, również jej aktualizację w czasie realnym.

Nie da się zamaskować faktu, że dzisiaj, skutecznie prowadzona kampania reklamowa jest gwarancją sporych profitów finansowych, dlatego możemy ją dobrze opracować.

telebim
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Jakiekolwiek przedsiębiorstwo, ażeby pozyskiwać odbiorców musi myśleć o sprytnej i dalekosiężnej formie promocji, która wyróżni się z tłumu rywalizacji. W Polsce wykorzystanie reklamy na telebimie, zarówno w środkach miast, jak także przy parkingach supermarketów, lub centrów handlowych, jest względnie innowacyjnym przedsięwzięciem - . Nowatorskość takiego rozwiązania sprawia, że przyciąga ono uwagę o dużo częściej, niż choćby rutynowe odmiany reklamy (zobacz malowanie obrazów na ścianie) zewnętrznej, jak szyldy, czy bannery.

Najwyższą wartością sieci telebimów jest ich widoczność, a zdecydowana większość z nich jest umieszczona w miejscach najogromniejszego ruchu samochodowego, bądź pieszych. W wielu sytuacjach nowoczesna postać reklamy może przynieść firmie spore profity. Reklama w sieci telebimów jest zauważalna przez potencjalnych konsumentów, a ich interesująca postać jest w stanie okazać się o dużo więcej efektywna aniżeli tradycyjna reklama.