przedsiębiorstwo

Ostatnio dodane

Szczegóły w temacie rewindykacji należności w Niemczech.

Prawo windykacyjne
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Najważniejsze wiadomości w temacie egzekucji należności w Niemczech należałoby poznać, kiedy dokładnie tego typu sprawa nas w danym momencie będzie dotyczyć. Otóż, kiedy prowadzi się interesy w Polsce albo poza jego granicami to powstaje ryzyko, że klient nie zapłaci za określone świadczenia.

Film reklamowy na telebimie

telebim
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Telebimy to najwyższa kategoria przyrządów służących do przesyłania informacji dla dużego kręgu adresatów. Jest to jedyna jak dotychczas technika, jaka zezwala na emisję obrazu z ogromną jakością, również idealną widocznością dzięki przeznaczeniu specjalistycznych diod LED. Jedynie ta technologia dopuszcza pokonać promienie słoneczne, co czyni ekran całkowicie dostrzegalnym w świetle dziennym.

Jakie środki reklamowe mogą wpływać na polepszenie naszej oferty na rynku? Lepsze są metody tradycyjne a może internetowe?

reklama
Author: Elvert Barnes
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie coraz większa ilość przedsiębiorstw wymaga przygotowania ciekawej oraz efektywnej kampanii reklamowej. Wiadomo, że prym wiedzie reklama internetowa, jaką możemy pokazać w bardzo różny sposób. Firmy więc mogą reklamować się choć na portalach społecznościowych czy na forach dyskusyjnych. Pomimo coraz większej ilości możliwości w tym zakresie powinniśmy potwierdzić, iż znakomita ilość firm niezmiennie stawia na reklamę tradycyjną.

Doradztwo w sprawach marketingu przeznaczone dla przedsiębiorstw, kontra indywidualny doradca marketingowy - a więc, co wybrać, by dobrze się zareklamować i nie tylko

doradca marketingowy
Author: Ministerio Bienes Nacionales
Source: http://www.flickr.com
Masz firmę i niewiarygodnie chciałbyś ją w dobry sposób zareklamować? Pragnąłbyś również przy okazji podnieść renomę własnej przedsiębiorstwa? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! W naszym felietonie naruszymy zaciekawiające Cię tematy!