dług

Ostatnio dodane

Są takie momenty, kiedy nie jesteśmy zmuszeni rozliczać pit. Jakie to sytuacje? Kiedy nie istnieje taki obowiązek?

język angielski
Author: Rod Waddington
Source: http://www.flickr.com
Nie wszyscy o tym wiedzą, lecz nie w każdej sytuacji musimy składać roczny PIT od zdobytych dochodów. Nie trzeba przedkładać zeznań od dochodów zwolnionych i od których zaniechano poboru podatku i opodatkowanych ryczałtowo

Szczegóły w temacie rewindykacji należności w Niemczech.

Prawo windykacyjne
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Podstawowe informacje w temacie rewindykacji należności w Niemczech trzeba znać, jeśli właśnie tego typu kwestia nas w danym czasie będzie dotyczyć. Mianowicie, skoro posiada się interesy w kraju bądź za granicą to istnieje niebezpieczeństwo, że odbiorca nie zapłaci za wybrane świadczenia.

Zasady działania firm windykujących pieniądze

pieniądze
Author: Howard Lake
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach co raz mówi się o różnego rodzaju aktywnościach firm windykacyjnych. W wielu dyskusjach pojawiają się tematy, w których firmy takie prezentowane są praktycznie jako wcielone zło, które tylko dręczy zadłużonych w mniej bądź bardziej drastyczne sposoby. Należy jednakże zastanowić się nad tym, jaka jest mniej sensacyjna prawda o windykacji na terenie naszego kraju i czy naprawdę firmy ściągające długi często uciekają się do kontrowersyjnych czy wątpliwych pod względem prawnym metod?

Kiedy dobrze jest starać się o fundusz inwestycyjny

prywatne fundusze inwestycyjne
Source: pixabay
Fundusze inwestycyjne są znakomicie znanym oraz entuzjastycznie stosowanym przez przedsiębiorców źródłem finansowania. Jest ono łatwiej dostępne aniżeli Giełda i daje większe możliwości aniżeli kredyt. W większości wypadków umożliwia obecnym właścicielom zachować kontrolę nad przedsiębiorstwem.

Co to jest kontrola należności w przedsiębiorstwie

Zarządzanie należnościami
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
W każdym przedsiębiorstwie odpowiednie zarządzanie to podstawa rewelacyjnego funkcjonowania. Strategiczne jest nie tylko sprawne kierowanie personelem, ale także różnymi kwestiami finansowymi. Niestety, niektórymi z nich są również przeróżne należności, których powstawanie negatywnie wywiera wpływ na stan firm.