Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Czy poprawa powierzchowności to ciężka sprawa?

Ostatnio dodane

W czasach gdy wygląd zewnętrzny ma ogromne znaczenie w wielu sferach życia, większość osób wyszukuje rozwiązań, jakie w krótkim czasie poprawi wizerunek. Najwięcej problemu z tkanką tłuszczową powoduje brzuch. Terapie wyszczuplające brzuch zrealizowane pod okiem zawodowców, wyraźnie redukują tkankę tłuszczową, przyspieszają jej spalanie, pobudzają krążenie i ujędrniają skórę. W powiązaniu z dobraną dietą i ćwiczeniami, zabiegi odchudzające brzuch pomogą prędzej osiągnąć szczupłą sylwetkę.
brzuch
Author: Alex-501
Source: http://www.flickr.com
Liposukcja brzucha (przejrzyj pełną propozycję pod adresem) jest zabiegiem polegającym na eliminowaniu nadmiaru tłuszczu z wybranych okolic ciała. Nie jest metodą na odchudzanie, daje możliwość modelowania figury. Jego misją nie jest zredukowanie masy ciała, a odmiana kształtu i proporcji. W trakcie operacji usuwa się nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, pozostawiając pod skórą powłokę tkanki tłuszczowej grubości 1cm.

Nie można eliminować zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej , aby nie doszło do powstania nierówności skóry. Odsysanie tłuszczu (idź do mojej strony) wiąże się po operacji z nieodzownością użytkowania mocnego ucisku elastycznego opatrunków modelujących, takich jak spodenki gorsetowe, lub rajstopy elastyczne. Należy je zakładać przez kolejne 6 tygodni. Chociaż cena owego zabiegu nie jest malutka, dużo osób poddaje się tej procedurze pozbycia się tłuszczu.Odsysanie tłuszczu wykonywane jest z reguły w znieczuleniu przewodowym, ale możliwe jest również znieczulenie ogólne. Sondę wprowadza się przez małe nacięcia skóry wykonywane w punktach najmniej widocznych.


brzuch
Author: Jacek Becela
Source: http://www.flickr.com
U osób zdrowych, których skóra na brzuchu uległa sporemu rozciągnięciu możliwa jest plastyka brzucha (nawet przydatna strona, dobrze odwiedzić). Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, a tkanka tłuszczowa trudniejsza do spalenia. W efekcie powstają nieładne fałdy luźnej skóry, jakich nie da się całkiem zlikwidować za pomocą ćwiczeń. Zabieg ma na celu przede wszystkim poprawę wyglądu figury, brzucha, także nastroju. Bardzo ważna jest świadomość, że sama operacja nie rozwikła w pełni kłopotu. Aby zatrzymać smukłą sylwetkę, należy wprowadzić stosowną dietę, oraz zestaw metodycznych treningów.