Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Znane zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej – omawiamy temat.

Ostatnio dodane

Jeszcze jakiś czas temu zabiegi zmieniające urodę były skrupulatnie ukrywane, otoczone atmosferą tajemnicy i były popularne przede wszystkim wśród osób pokazujących się publicznie w medialnym świecie.


nie lubisz swojego nosa?
Author: KoiQuestion
Source: http://www.flickr.com
Osoby te wyjeżdżały na miesiąc czy dwa pod pretekstem „leczenia w zagranicznej klinice” albo uzasadnionego tymczasowego usunięcia się z życia medialnego, a wracały z poprawionym biustem czy skorygowanym nosem. Dziś zabiegi medycyny estetycznej nie budzą już takich emocji i sensacji jak kiedyś.

Masz apetyt na kolejną informację na opisywany tu wątek? Jeśli tak, to śmiało kliknij tutaj – to ważna oferta (soremo.pl/kremy-do-twarzy).

Wręcz przeciwnie – zostały zaakceptowane przez opinię społeczną i są uważane za skuteczny środek do walki z niedoskonałościami ciała i kompleksami, a nie sposób wydawania nadwyżek pieniędzy.

”Słupki” prezentują pogląd, że zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Korzystają z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Najczęściej dokonywanym zabiegiem jest powiększanie piersi.

Jeżeli potrzebne Ci inne miejsce, z którego będziesz uzyskiwać wiadomości, to zalecamy to źródło. Znajdziesz w nim wiele tekstów na analizowany tutaj temat.

Wprawdzie to zabieg tylko dla kobiet, ale mężczyźni również korygują klatkę piersiową, odsysając zbędny tłuszcz z piersi. Jeżeli już mowa o odsysaniu – poddają się mu również panie, a od chwili gdy anestezjolog nie towarzyszy przy zabiegu, popularność zwiększyła się jeszcze bardziej. Liposukcja jest teraz wykonywana w taki sposób, że około godziny czy dwóch po zabiegu można opuścić gabinet lekarza. Następnym popularnym zabiegiem jest korekta nosa. Wyprostowanie, skrócenie lub zmniejszenie nosa, usunięcie dużego garbu albo zredukowanie dziurek to bardzo popularne działania poprawiające naturę. Temu zabiegowi poddają się obie płcie. Tak samo, jak liftingowi, który odpowiada za wygładzenie twarzy i szyi. Jednak mimo że temat jest już dość popularny, mówimy tu o zabiegach chirurgicznych, a poprawę urody może zapewnić nam zabieg medycyny estetycznej, jak ostrzykiwanie toksyną botulinową, modelowanie nosa kwasem hialuronowym czy mikrodermabrazja.


medycyna estetyczna
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Jeśli zastanawiamy się nad zabiegiem chirurgii plastycznej, znajdźmy lekarza, który uzyskał pozytywne komentarze i budzi nasze zaufanie. Na początku umówmy się jedynie na wizytę konsultacyjną, żeby uzyskać poradę i utwierdzić się w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru i że jesteśmy przeświadczeni o konieczności przeprowadzenia zabiegu. Być może okaże się, że zamiast operacji wystarczy bezpieczniejsze modelowanie nosa kwasem hialuronowym, a efekt będzie niemal identyczny?