Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dreamingmoon.com.pl/includes/menu.inc).

Jak poprawić swój biust? Jakiego typu sposób jest najbardziej właściwy? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest jak najbardziej bezpieczne?

Ostatnio dodane

Lipofilling piersi jest procedurą chirurgiczną, która polega na powiększaniu piersi poprzez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową. Dzięki temu możemy stracić kilka centymetrów tam, w miejscu w jakim mamy ich za dużo, a zyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy. Jak wykonuje się taki zabieg?

Lipofiling to bardzo dobra alternatywa dla bardziej inwazyjnego sposobu powiększania piersi poprzez wszczepienie implantów. Na pewno ogromną zaletą tego rodzaju metody jest fakt, że do zabiegu stosuje się materiał całkowicie naturalny, to oznacza, że ryzyko reakcji alergicznych jest znikome.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły artykuł opublikowany na tej stronie? Nie martw się i sprawdź więcej tutaj, przeczytasz tam tego typu informacje.

Ponadto oznacza to również odessanie tkanki tłuszczowej z tego typu miejsc, gdzie jest niepotrzebna, co oznacza fałdy brzucha lub biodra. Najlepiej korzystać z najbardziej odpowiednich zabiegów tego rodzaju, co oznacza modelowanie sylwetki Kraków - zobacz tutaj.

naga siedząca kobieta
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Pierwszym etapem zabiegu takiego typu jest liposukcja, czyli odessane tłuszczu. Przy ogólnym znieczuleniu w tkankę tłuszczową wprowadza się roztwór soli fizjologicznej, lidokainy oraz adrenaliny, zmiękcza to tłuszcz, oraz powoduje, że obkurczają się naczynia krwionośne. W dalszej kolejności na skórze robione są nacięcia, przez jakie odsysany jest tłuszcz. Następny etap to przygotowanie uzyskanej tkanki tłuszczowej. Tkanka takiego typu jest odwirowywana, dzięki czemu woda i obumarłe komórki są odseparowane od komórek macierzystych i pełnowartościowych komórek tłuszczowych. Dzięki nim, tkanka szybciej się regeneruje, stan skóry się znacząco poprawia. Ostatni etap zabiegu to przeszczep przygotowanego tłuszczu. Wprowadzany jest on pod skórę przy pomocy bardzo cienkich kaniuli.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej, poznaj serwis (http://englander.com.pl/wskazania/dermatologia-estetyczna/usuwanie-zmarszczek-wroclaw/) na opisany zagadnienie. Pokażemy Ci atrakcyjne informacje!
Cienkie pasma wstrzykiwane są między skórę a gruczoł, do mięśnia piersiowego a także wokół piersi. Cały zabieg przebiega bardzo szybko, bo odbywa się w ciągu jednego dnia. Robią go najbardziej fachowe kliniki, takiego rodzaju jak powiększenie biustu tłuszczem Wrocław . Lipofilling piersi sprawia nie tylko ich zwiększenie, lecz i ujędrnienie. Piersi po zabiegu wyglądają naturalnie. Najlepszy lekarz powinien także zatroszczyć się o najlepsze wymodelowanie piersi, np. usunąć ich asymetrię. Zabieg może być wykonywany u kobiet, jakie wymagają rekonstrukcji piersi, przykładowo po mastektomii. Ale jest też rekomendowany dla każdej kobiety, jaka chce posiadać większe piersi, a jednocześnie schudnąć w poszczególnych partiach ciała. Ten zabieg powoduje, iż to naprawdę jest realne.