sylwetka

Ostatnio dodane

Współczesna medycyna estetyczna daje wiele możliwości paniom, które zamierzają dość szybko pozbyć się defektów urody

medycyna estetyczna
Author: 123rf
Source: 123rf
Panie, które rozpoczynają karierę w mediach bądź awansowały na menedżerskie stanowiska bez dyskusji muszą zadbać o swoją aparycję. Modne stroje i gustowna fryzura jednak nie zakamuflują niedoskonałości urody czy zbędnych kilogramów. Zbilansowana dieta, ćwiczenia na wolnym powietrzu, systematyczne wizyty na siłowni, aż w końcu stosowanie najrozmaitszych specyfików nie zawsze przynosi dobre efekty. A niektórym trzydziestolatkom przedstawione kuracje w ogóle nie pomagają, a i niekiedy brakuje czasu na przeprowadzanie eksperymentów. A nowoczesna medycyna estetyczna nie ma kompletnie nic wspólnego z magią, więc jej skuteczność jest bezdyskusyjna.

Jak poprawić swój biust? Jakiego typu sposób jest najbardziej właściwy? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest jak najbardziej bezpieczne?

kobiece piersi
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Lipofilling piersi to procedura chirurgiczna, jaka polega na powiększaniu piersi poprzez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową. To sprawia, że jesteśmy w stanie stracić parę centymetrów tam, w miejscu w jakim mamy ich za dużo, a uzyskać kilka tam, gdzie są naprawdę potrzebne. Jak wykonuje się taki zabieg?