sylwetka

Ostatnio dodane

Jak poprawić swój biust? Jakiego typu sposób jest najbardziej właściwy? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest jak najbardziej bezpieczne?

kobiece piersi
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Lipofilling piersi to procedura chirurgiczna, jaka polega na powiększaniu piersi poprzez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową. To sprawia, że jesteśmy w stanie stracić parę centymetrów tam, w miejscu w jakim mamy ich za dużo, a uzyskać kilka tam, gdzie są naprawdę potrzebne. Jak wykonuje się taki zabieg?

Współczesna medycyna estetyczna daje wiele możliwości paniom, które zamierzają dość szybko pozbyć się defektów urody

medycyna estetyczna
Author: 123rf
Source: 123rf
Panie, które zaczynają karierę w telewizji bądź awansowały na wyższe stanowiska bez dwóch zdań muszą zadbać o własną prezencję. Modne stroje i odpowiednio dobrana fryzura jednak nie zakamuflują defektów urody czy zbędnych kilogramów. Zbilansowana dieta, ćwiczenia na wolnym powietrzu, cotygodniowe wizyty na pływalni, aż w końcu stosowanie rozmaitych preparatów nie każdym przypadku przynosi dobre efekty. A niektórym pięćdziesięciolatkom wyliczone kuracje wcale nie pomagają, a i niekiedy brakuje czasu na eksperymenty. A nowoczesna medycyna estetyczna nie ma absolutnie nic wspólnego z magią, zatem jej efektywność jest nie do podważenia.