piersi

Ostatnio dodane

Medycyna estetyczna czyni cuda, o tym na co dzisiaj mogą liczyć panie

medycyna estetyczna
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nie ma chyba pani, jaka byłaby usatysfakcjonowana wyglądem swojego ciała. Zdecydowana większość pań ma rozmaite kompleksy. Panie narzekają na noc, rozmiar piersi, pomarańczową skórkę oraz rozstępy. Na szczęście obecnie skorzystać można dobrodziejstwami medycyny estetycznej, gdzie jest bardzo dużo do zaoferowania.

Jakie metody powiększania piersi są dziś zazwyczaj wykorzystywane i czy wskazane jest się na nie decydować?

Piersi
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Piersi są od wieków jednym z podstawowych atrybutów kobiecości. Ich idealny wygląd ulegał zmianom na przestrzeni lat. Współcześnie pożądane są przede wszystkim piersi duże oraz jędrne, w związku z tym nie można się dziwić, że na rynek często są wprowadzane kolejne metody powiększania biustu, a kobiety na całym świecie bardzo chętnie korzystają z dobrodziejstw nowoczesnej nauki.

Jak poprawić swój biust? Jakiego typu sposób jest najbardziej właściwy? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest jak najbardziej bezpieczne?

kobiece piersi
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Lipofilling piersi to procedura chirurgiczna, jaka polega na powiększaniu piersi poprzez uzupełnienie ich własną tkanką tłuszczową. To sprawia, że jesteśmy w stanie stracić parę centymetrów tam, w miejscu w jakim mamy ich za dużo, a uzyskać kilka tam, gdzie są naprawdę potrzebne. Jak wykonuje się taki zabieg?