zapach

Ostatnio dodane

Kremy a także olejki do masażu - czyli, w jaki sposób zrelaksować się w domowym ustroniu

włos
Author: Domzdrowia.pl
Source: Domzdrowia.pl
Pragniesz się zrelaksować w domowym ustroniu, ale nie masz pojęcia, co będzie Tobie potrzebne? A może pragnąłbyś przy okazji pozbyć się problemów ze skórą?. W tym felietonie przybliżymy Tobie dwie z możliwości, jakie jest możliwość używać we własnym domu.


Rozpoczynającą przedmiotem nad którą pomyślimy, to krem do masażu, którego ma się pozwolenie używać między innymi jako drenażu limfatycznego (aby wyzbyć się cellulitu a także tak zwanej "skórki pomarańczowej").

O jakie detale powinien zatroszczyć się każdy facet?

Dior, perfumy
Author: Natasia Causse
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że nasz osobisty wizerunek to niezmiernie wart podkreślenia element codzienności. Chociaż w wielu wypadkach spłycamy jego znaczenie, to jednakże okazuje się, że w życiowych sytuacjach zdoła on wyraźnie działać na naszą korzyść. W związku z taką sytuacją ogromnie ważne jest, aby przedstawiać się możliwie jak najbardziej wartościowo we wszelkich sytuacjach w czasie naszego życia.

Wysokiej jakości kosmetyki dla różnych typów skóry

Author: DIBI
Włosy to ta część ciała, o którą dbają zwłaszcza kobiety. Jest to bowiem cześć, na którą zwraca się szczególną uwagę. Fryzura bywa nie tylko dekoracją, ale także może optycznie zmieniać owal twarzy. Nierzadko świadczy też o upodobaniach właścicielki i jest wyznacznikiem jej gustu.

Jaki kosmetyki wybrać? - dezodoranty i kosmetyki do oczu

kosmetyki
Author: Sharon Wesilds
Source: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o tym, by dobrze wyglądać, musimy na początku pomyśleć o tym, żeby nie śmierdzieć. Należy najpierw się po prostu umyć, bo jedynie wspaniałe perfumy nie wystarczą. Ale każdy z nas wie, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć bardzo specyficzny zapach. Z tego powodu tak istotne są dezodoranty. Co istotne producenci dezodorantów sprawili, że półki sklepów z kosmetykami są pełne różnego rodzaju dezodorantów. Każdy jest w stanie wyszukać coś dla siebie.

Perfumy dla mężczyzn na prezent na imieniny

perfumy
Author: hyacinth50
Source: http://www.flickr.com
Mężczyzna, który chciałby zainteresować sobą jakąkolwiek kobietę musi świetnie pachnieć. Poza tym dla swojego dobrego samopoczucia powinien zadbać o to, żeby wybierać faktycznie piękny zapach. A prawdziwy mężczyzna pachnie zapachami Hugo Boss. Jeśli chodzi perfumy i wody męskie hugo boss to jest ich bardzo dużo.

Czemu warto wybierać naturalne kosmetyki? Jaka jest ich charakterystyka? Jak sprawdzić czy dany rodzaj jest najlepszy?

bio kosmetyki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ekologiczne kosmetyki są coraz bardziej popularne. Definiowane są także inaczej, jako kosmetyki naturalne czy bio kosmetyki. Bardzo często paskowane są w nieskomplikowane, szklane pojemniki albo tubki metalowe, jakie podlegają recyklingowi. Zapach tego rodzaju kosmetyków być może nie jest zbyt mocno atrakcyjny, lecz powinniśmy przyznać, iż ich wartości mogą sprawić, iż są naprawdę często wybierane przez kobiety.

Rola perfum męskich

perfumy
Author: Sigfrid Lundberg
Source: http://www.flickr.com
Poniektórzy mężczyźni, pomimo iż na pierwszy rzut oka wydają się niezbyt ciekawi oraz niepozorni, mają w sobie to coś. Nierzadko czymś nie jest wcale charyzma tylko odpowiedni zapach. Prawdopodobnie każda z nas obejrzała się na ulicy za wyjątkowo dobrze pachnącym kolesiem. Mówi się, że najbardziej atrakcyjna u mężczyzn jest pewność siebie, jednak dobrze dobrany zapach zdoła poprawić czyjś wizerunek i tym samym dodać szyku oraz śmiałości. Tylko jak wybrać? Kosmetyki zapachowe dla panów stanowią dziś nieomalże 30% wszystkich dostępnych na rynku pachnideł.