zapach

Ostatnio dodane

O jakie detale powinien zatroszczyć się każdy facet?

Dior, perfumy
Author: Natasia Causse
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że nasz prywatny wizerunek to niezmiernie ważny element codzienności. Chociaż w wielu wypadkach bagatelizujemy jego znaczenie, to jednakże okazuje się, że w życiowych sytuacjach zdoła on zdecydowanie działać na naszą korzyść. W związku z takim stanem spraw bardzo istotne jest, aby prezentować się możliwie jak w najwyższym stopniu pozytywnie we wszystkich sytuacjach w ciągu naszego życia.

Czemu warto wybierać naturalne kosmetyki? Jaka jest ich charakterystyka? Jak sprawdzić czy dany rodzaj jest najlepszy?

bio kosmetyki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Ekologiczne kosmetyki są coraz bardziej popularne. Określane są również odmiennie, jako naturalne kosmetyki czy bio kosmetyki. Dość często paskowane są w nieskomplikowane, szklane pojemniki albo tubki metalowe, jakie podlegają recyklingowi. Zapach tego rodzaju kosmetyków może i nie jest zbyt mocno atrakcyjny, lecz powinniśmy przyznać, iż ich wartości sprawiają, że są naprawdę często wybierane przez kobiety.

Perfumy dla mężczyzn na prezent na imieniny

perfumy
Author: hyacinth50
Source: http://www.flickr.com
Mężczyzna, który chce być obiektem zainteresowania kobiet musi pięknie pachnieć. Poza tym dla swojego pozytywnego samopoczucia warto by zadbał o to, by wybierać faktycznie piękny zapach. A współczesny mężczyzna pachnie perfumami Hugo Boss. Jeżeli mowa o perfumy i wody męskie hugo boss to jest ich bardzo dużo.

Jaki kosmetyki wybrać? - dezodoranty i kosmetyki do oczu

kosmetyki
Author: Sharon Wesilds
Source: http://www.flickr.com
Kiedy myślimy o tym, żeby ładnie wyglądać, powinniśmy na początku pomyśleć o tym, żeby nie śmierdzieć. Trzeba w pierwszej kolejności się po prostu wymyć, bo jedynie wspaniałe perfumy nie wystarczą. Ale wszyscy wiemy, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć dość specyficzny zapach. Dlatego tak istotne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów sprawili, że półki sklepów z kosmetykami są zapełnione różnego typu dezodorantami. Każdy może znaleźć coś, co będzie mu pasowało.

Rola perfum męskich

perfumy
Author: Sigfrid Lundberg
Source: http://www.flickr.com
Poniektórzy mężczyźni, pomimo że na pierwszy rzut oka zdają się niezbyt atrakcyjni oraz niepozorni, mają w sobie to coś. Nierzadko czymś nie jest wcale poczucie humoru tylko odpowiedni zapach. Chyba każda z nas obejrzała się na ulicy za niezmiernie dobrze pachnącym facetem. Mówi się, że najbardziej interesująca u mężczyzn jest pewność siebie, jednakże dobrze dobrany zapach może poprawić czyjąś prezencję i tym samym przydać szyku jak też śmiałości. Tylko jak dobrać? Kosmetyki zapachowe dla panów stanowią obecnie nieomalże 30% wszystkich dostępnych na rynku perfum.

Wysokiej jakości kosmetyki dla różnych typów skóry

Author: DIBI
Włosy to ta część ciała, o którą dbają zwłaszcza kobiety. Jest to bowiem element, na który zwraca się największą uwagę. Fryzura jest nie tylko dekoracją, lecz również jest w stanie optycznie wpływać na kształt twarzy. Nierzadko świadczy też o upodobaniach danej kobiety i jest wyznacznikiem jej gustu.

Kremy a także olejki do masażu - czyli, w jaki sposób zrelaksować się w domowym ustroniu

włos
Author: Domzdrowia.pl
Source: Domzdrowia.pl
Pragniesz się poczuć relaks w domowym ustroniu, ale nie wiesz, jakie rzeczy będzie Tobie potrzebne? A może pragnąłbyś przy okazji wyzbyć się problemów skórnych?. W tym artykule przybliżymy Państwu dwie z możliwości, jakie można stosować we własnym domu.


Zaczynającą przedmiotem nad którą pomyślimy, to krem do masażu, którego można używać w szczególności jako drenażu limfatycznego (aby wyzbyć się cellulitu a także tak nazywanej "skóry pomarańczowej").